Nie len do postieľky

 

Sprievodca vybavením detskej postieľky

V okamihu, keď sa na svete ozve detský plač, sa svet rodičov premení na čarovnú krajinu plnú nekonečnej lásky a nežných dotykov. V tejto rozprávke zohráva kľúčovú úlohu útulné hniezdočko, v ktorom sa odohrávajú tie najkrajšie sny – detská postieľka.

Predstavte si ju ako bránu do ríše sladkých snov, kde sa malý uzlíček radosti ponorí do objatia mäkkých dek a nechá sa unášať na vlnách pohodlia. V tejto oáze pokoja a bezpečia sa odohrávajú tie najdôležitejšie momenty – prvé úsmevy, sladké driemoty a roztomilé žmurkanie.

V tomto sprievodcovi sa vydáme na cestu za vybavením detskej postieľky, ktorá sa stane pre vaše bábätko miestom nekonečného šťastia. Dozviete sa o rôznych typoch baldachýnov, dekách, obliečkach, plachtách a vankúšoch, ktoré s láskou a starostlivosťou šijeme v SijemPreDetiAnRe.sk. Každý steh je pre nás prejavom lásky a túžby dopriať vášmu bábätku len to najlepšie.

Baldachýn – čarovný ochrancu jemných snov:

V SijemPreDetiAnRe.sk šijeme baldachýny nad detskú postieľku z rôznych materiálov, aby sme splnili všetky vaše očakávania. Klasická bavlna je mimoriadne jemná a priedušná,  dodá postieľke elegantný vzhľad, a magicky pôsobiaci tyl premení detskú postieľku na čarovné kráľovstvo. Farebná paleta a výber vzorov je takmer nekonečný, zladiť baldachýn s celkovým vzhľadom detskej izby je preto hračkou.

Zabaľme bábätko do obláčika mäkkosti s roztomilými dekami:

Výber deky je pre bábätko mimoriadne dôležitý. Naše deky šijeme len z tých najkvalitnejších materiálov, aby sme vášmu bábätku zaistili maximálny a plnohodnotný komfort. V chladnejších dňoch poslúžia hrejivé fleecové deky, vďaka ktorým sa postieľka premení na hniezdočko plné tepla. V horúcich letných dňoch sú neprekonateľné ľahké a priedušné bavlnené deky.

Samozrejme, nesmieme zabudnúť na štýl. V SijemPreDetiAnRe.sk šijeme deky vo viacerých veľkostiach aj v nádherných pastelových farbách i s veselými detskými motívmi. Nechýbajú rozkošné ovečky, rôzne vzory či roztomilé zvieratká, romantické kvety úžasné hviezdy, ale aj srdiečka. Výber je obrovský. Na každú deku je možnosť vyšiť meno vášho dieťatka, určite si ich zamilujú väčšie aj menšie detičky. Deka môže slúžiť aj ako prehoz na posteľ , alebo postieľku, zútulní tak každú izbičku.

Doprajme postieľke nežnosť obliečok:

Obliečky, či už na vankúše alebo prikrývky, predstavujú nielen praktickú, ale aj vysoko estetickú súčasť vybavenia detskej postieľky. Jemne objímu ochranné vrstvy matraca a perinky, no zároveň dodajú postieľke nezameniteľný vzhľad.

Rovnako ako u dek, aj pri obliečkach je primárna kvalita materiálu. V sijempredetianre.sk šijeme obliečky z jemnej bavlny, vhodnej aj pre tých najmenšich. Látky majú certifikát Oeko-Tex 100 1. triedy, čo znamená, že sú vhodné pre deti do 3 rokov. Tento materiál je priedušný, príjemný na dotyk a zároveň  nenáročný na údržbu.Pridanou hodnotou je možnosť pridania volánikov, nejedno dievčatko sa bude cítiť ako princezná, sny budú prekrásna rozprávka.

Praktické plachty – základ pre čistotu a komfort:

Plachta je nenahraditeľnou súčasťou postieľky, keďže chráni matrac pred znečistením a vlhkosťou. Pre komfort vášho bábätka je nesmierne dôležité vybrať (alebo dať si ušiť) plachtu, ktorá je mäkká, priedušná a perfektne sadne na matrac.

V SijemPreDetiAnRe.sk máme plachty v rôznych veľkostiach. Jednoznačnou voľbou je klasická bavlna, ktorá poskytuje vysoký komfort, priedušnosť, je príjemná na dotyk. Oživte postieľku vaších najmenších či už pestrými farbami tak aj krásnymi vzormi

Ozdobme postieľku vankúšikmi pre najsladšie sny:

Vankúše nie sú pre novorodencov a dojčatá nevyhnutnosťou, avšak pre niektoré deti sa môžu stať obľúbenými spoločníkmi.  U nás v sijempredetianre.sk šijeme prekrásne, maličké, ploché vankúšiky, kde hlavička bábätka zostane v správnej polohe. Vankúšiky máme aj  dekoratívne v rôznych tvaroch ako je najobľúbenejšia Mickey hlavička, anjelské krídla, srdce aj obláčik. Vankúš môže byť doplnený aj vyšitým menom vášho dieťaťa, prípadne dátumom narodenia.

S láskou od SijemPreDetiAnRe.sk – kráľovstvo detských pokladov

Hľadáte ten najkrajší baldachýn, najjemnejšiu deku, či dokonalú obliečku pre vaše bábätko? V našom eshope SijemPreDetiAnRe.sk sme pre vás s láskou vytvorili nádhernú kolekciu detského postieľkového vybavenia, ktoré premení jednoduchý priestor na spanie do skutočnej rozprávky.

Každý jeden steh je pre nás malým vyznaním lásky k jemnosti i hravosti detského sveta. Naše produkty šijeme tak, aby spĺňali tie najvyššie nároky na materiál či prevedenie. Nechýba nádherná farebná paleta a rozmanité vzory, aby ste svojmu bábätku mohli vytvoriť jeho vlastné jedinečné kráľovstvo snov.

Vybavenie detskej postieľky predstavuje prechodový rituál, ktorým sa život rodičov pripravuje na príchod toho najdôležitejšieho člena rodiny. Ide o moment veľkej radosti a starostlivého hľadania tých najlepších kúskov. My v SijemPreDetiAnRe.sk si uvedomujeme, že dopriať svojmu bábätku to najkvalitnejšie, je pre každú maminku nesmierne dôležité. Veď tie najkrajšie a najpokojnejšie detské sny si zaslúžia len to najlepšie hniezdočko, aké na svete existuje.